EASY SACK – SILVER STAR

Michaela Mayer

Hurá rozjíždím (konečně) shop s vlastními kousky a jako první jsem zvolila EASY SACK – model Silver STAR  z kolekce jaro 2016 za 450,-Kč.

Testuji tento vak z koženky, hmmm ekologické….již dva měsíce a zatěžkávací zkouškou prošel se ctí! Lehký, přitom pevný, šňůrky se nezatrhávají, a když jsem měla na hlídání synovce, zkrátila jsem větším uzlíkem popruhy a už si to K. šupajdil do kina i se svojí oblíbenou hračkou. A s čím tento konkrétní EASY SACK  – Stříbrná hvězdička kombinuji? Prakticky s čímkoliv. Sportovnímu outfitu dodám rockerský styl, seriózní kostýmek odlehčím a dodám detail “nedbalosti”.  Jsem do něj zamilovaná a k Vánocům jej dostala i moje sestra, abych viděla, jak dostává zabrat u jiné uživatelky. Díky kožence je i nepromokavý. A občas mi ho zabere i můj přítel. Tento model EASY SACKu je unisex 🙂 Výrobek má limitované množství – pouze 10 ks. Doufám, že udělá radost i Vám….

mít svůj vlastní SILVER STAR.

Popis:
Stylový šedostříbrný koženkový vak s vyraženými hvězdami a stahovací černou odolnou šňůrkou, která slouží zároveň jako popruhy přes ramena. Vak je určen nejen na volnočasové aktivity, cvičení, ale i do města, do školy, na taneční párty, při frčení na skatu, bruslích i kole, pro maminky s kočárkem nebo už svého prcka doprovázející na hřiště. Pro business holky na oživení svého kostýmku i hipsterský kluky, co nenávidí uniformitu. Prostě kdykoliv potřebujete mít volné ruce 🙂

EASY SACK - SILVER STAR